Besa Gashi ndër femrat më të bukura shqiptare

Prishtinë | 20 Nën 2016 | 11:48 | Nga

Femra e cila përfaqësoi bukurinë e femrave në Kosovë vite më parë, është kjo Besa Gashi.

Besa edhe pse ka kohë prej kur e mbante epitetin e më të bukurës së vendit, ajo vazhdon ende të mbaj veten dhe të duket një ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan Gazeta Blic.

Ajo në rrjetin social Instagram publikon foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Fotografitë e fundit të saj më së shumëti kanë tërhequr vemendjen e ndjekësve në Instagram.

Fustani i tejdukshëm asaj i vë në pah linjat e trupit, por më së shumëti gjoksin e saj të cilin siç shihet e ka pa sutjena.

besa1besa1-1besa2

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme