Brad Pitt dhe Angelina Jolie nxjerrin në shitje shtëpinë

Prishtinë | 22 Tet 2016 | 11:19 | Nga

Ish-çifti, i cili njoftoi për divorc muajin e kaluar, kanë nxjerrë shtëpinë e tyre në shitje.

Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanë vendosur që shtëpinë e tyre e cila ndodhet në Correns, Francës ta shesin.

“Shtëpia është vlerësuar dhe është në treg çdo ditë”, ka thënë një burim për Us Weekly, i cili gjithashtu ka vënë në dukje se etiketat mbi shishet e linjës së çiftit, e cila prodhohet në vreshta, nuk do të përfshijë më emrat e tyre.

Një tjetër burim shtoi se të dy kanë plane për të shitur të gjitha pronat e tyre të përbashkëta.

Brad dhe Angelina kanë blerë Château Miraval në vitin 2012 për rreth 60 milionë dollarë dhe u martuan atje më 23 gusht, 2014.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme