Çfarë do të ndodhë sonte në shtëpinë e BBVA? Arbana zbulon surprizën

Prishtinë | 03 Maj 2023 | 15:48 | Nga Ekonomia Online

Dy ish-banorët e Big Brother VIP 1, Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj do të futen sonte në shtëpinë e BBV, ku i presin katër finalistët e këtij edicioni.

Këtë gjë e ka zbuluar moderatorja Arabana Osmani, e cila përmes një postimi në “Instagram”.

Arbana lajmëroi ndjekësit që në darkë të jenë sy dhe veshë nga ekrani pasi dy ish- banorët do i bashkohen finalistëve, dhe ashtu si dhe tradita e do do të darkojë me banorët.

Të ngjashme