Daut Haradinaj kujton Jusuf e Bardhosh Gërvallën dhe Kadri Zekën: Janë themeli i lirisë sonë

Prishtinë | 17 Jan 2023 | 12:30 | Nga Ekonomia Online

Ish-komandanti nga Rrafshi i Dukagjinit, Daut Haradinaj ka kujtuar vëllezërit Jusuf e Bardhosh Gërvalla dhe Kadri Zeka në 41-vjetorin e rënies. 

Haradinaj ka thënë se vëllezërit Gërvalla dhe Kadri Zeka janë themeli i lirisë së Kosovës.

“Jusuf e Bardhosh Gërvalla dhe Kadri Zeka janë themeli i lirisë sonë. Gjithmonë do i kujtojmë si udhërrëfyes të përpjekjeve tona për liri”, ka shkruar Daut Haradinaj në llogarinë e tij në Facebook.

Të ngjashme