Demi Rose me foto joshëse në Afrikë, kjo veshje i zbulon shumë

Prishtinë | 12 Dhj 2020 | 12:54 | Nga Ekonomia Online

Demi Rose erdhi tërheqëse në paraqitjen e radhës.

Një emër shumë i komentuar në rrjete sociale është edhe ai i modeles Demi Rose, e cila merr vëmendje me çdo paraqitje, shkruan lajmi.net.

Me anë të një postimi të fundit, Demi u shfaq provokuese nga Afrika, teksa edhe kësaj radhe vuri në pah fizikun.

Ajo kishte veshur një bodysuit të zi dhe një palë pantallona, në të cilët tregoi kofshët.


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme