Demi Rose godet sërish, zbulon më shumë se ç’duhet me fustanin vishnje

Prishtinë | 08 Qer 2021 | 09:42 | Nga Ekonomia Online

Modelja që është e njohur për hiret e saj bombastike, Demi Rose kësaj radhe ka zgjedhur të shfaqet më e ëmbël.

Si gjithmonë tërheqëse, ajo ka zgjedhur të veshë një fustan vishnje me lule dhe një të verdhë në fotot e fundit të saj.

Edhe pse në një mënyrë më të thjeshtë, sërish kanë rënë në sy format e modeles.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme