Demi Rose kursen pozat provokuese, fotografohet me fustan elegant

Prishtinë | 31 Maj 2021 | 16:11 | Nga Ekonomia Online

Ajo tashmë e një vit është duke qëndruar në Ibiza Magic Land.

Dhe Demi Rose sikur përherë nuk lë askënd indiferent me postimet që bënë në përditshmëri.

Në një postim në rrjetin social Instagram, modelja ka zgjedhur që të kursehet pak ka ekspozimi i trupit të saj.

Bukuroshja bruni zgjodhi që të vishet me një fustan elegant, që i fokusonte paksa gjoksin e formësuar, për të cilin komentohet tej mase.

Flokët i kishte të kapura lart kokës, derisa për makijazh shkoi me disa nuanca më të hapura, duke e përsosur kështu dukjen.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme