Si rrallëherë, Demi Rose vjen me imazhe ku shfaqet elegante

Prishtinë | 17 Maj 2021 | 09:00 | Nga Ekonomia Online

Modelja e njohur, Demi Rose, është ndër më të komentuarat në faqet rozë.

Ajo në rrjete sociele përherë është aktive, duke ndarë pothuajse çdo ditë imazhe nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një postim të fundit, Demi si rrallëherë ka vendosur që të mbulojë pjesët më delikate të trupit, të cilat gjithmonë i shfaq.

E veshur me një fustan të bardhe dhe elegant, bukuroshes bionde iu vërejt fiziku i formësuar.

Flokët e shkurtra i kishte të lira mbi supe, kurse për shkak të syzeve të bardha nuk vërehej mjaftueshëm nëse ka përdorur makijazh.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme