Dështon mbledhja e Komisionit për Ekonomi, shkak kuorumi

Prishtinë | 30 Maj 2024 | 10:49 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ka dështuar mbledhja e Komisionit për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti, për shkak të mungesës së kuorumit.

Në rend dite, ky komision kishte shqyrtimin e Raportit vjetor të Zyrës së Rregullatorit për Energji (ZRRE) për vitin për vitin 2023.

Po ashtu, në këtë mbledhje parashihej edhe formimi i grupeve të punës për shqyrtimin e projektligjeve në procedurë.

Të ngjashme