Digjet “Burger King” në Prishtinë, s’ka të lënduar

Prishtinë | 07 Dhj 2023 | 11:29 | Nga Valmire Abdullahu Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Është përfshirë nga zjarri lokali i “Burger King” që ndodhet te kompleks “Ramiz Sadiku” në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar ekipet e Policisë dhe Zjarrfikësve, raporton Ekonomia Online. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar. Përfaqësues të biznesit nuk kanë pranuar të falsin para kamerës veç se kanë thanë se për çdo informatë mund tu drejtohemi me e-mail.

Të ngjashme