Djali e ka harruar, nuk e njohu – Pas surprizës së djalit, Olta del mes lotësh nga Big Brother VIP

Prishtinë | 01 Pri 2023 | 21:54 | Nga Ekonomia Online

Olta Gixhari doli mbrëmjen e sotme nga “Big Brother VIP”. Aktorja shprehu se malli për djalin e saj nuk e lë të vazhdojë garën. Ndonëse Olta u surprizua nga djali i saj, ajo nuk ndryshoi mendje sepse i biri nuk e njohu.

Ai i qëndroi larg duke bërë që aktorja të shpërthente në lot. “Më ka harruar, nuk më njohu”, tha aktorja mes lotësh.

Të gjithë konkurrentët shpërthyen në lot nga ikja e saj dhe i kërkuan të qëndronte.

Të ngjashme