Drejtori i AKI-së në takim me Hovenierin e Osmanin

Prishtinë | 29 Maj 2023 | 11:00 | Nga Hasan Hoti Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Drejtori i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë (AKI), Petrit Ajeti, ka marrë pjesë në takim me ambasadorin amerikan, Jeff Hovenier dhe presidenten Vjosa Osmani, raporton Ekonomia Online.

Fillimisht Hovenier është takuar me kryetarin e Zubin Potokut, Izmir Zeqiri dhe kryetarin e Zveçanit, Ilir Peci, në zyrat e BE-së në Prishtinë.

LEXONI EDHE:

Të ngjashme