Dua Lipa pyet çfarë dite është sot?

Prishtinë | 26 Maj 2018 | 15:47 | Nga

Edhe pak orë kanë mbetur deri në finalen e Ligës së Kampionëve, Liverpool dhe Real Madrid që mbahet në Kiev të Ukrainës.

Këngëtarja Dua Lipa, do të performojë para kësaj ndeshje.

Ajo, në një postim të fundit në Facebook shihet se ka nisur përgatitjet.

“Çfarë dite është sot?”, dëgjohet duke brohoritur Lipa para një turme, dhe ata i përgjigjen “Dita shout”. UEFA Champions Leage do të shfaqet në orën lokale të Ukrainës 19:30.

UCL Final Show day!

WHAT DAY IS IT?? SHOW DAY!!! Watch LIVE at 19:30 UK time!!! UEFA Champions League #UCLFinal Pepsi #LoveitLiveit ??

Posted by Dua Lipa on Saturday, May 26, 2018

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme