E turpshme mënyra si Hojbjerg injoroi Conten pas fitores ndaj Manchester Cityt

Prishtinë | 20 Shk 2022 | 12:49 | Nga Ekonomia Online

Një situatë aspak e këndshmei i ka ndodhur trajnerit të Tottenhamit, Antonio Conte pas sfidës me Machester Cityn.

Derisa ata po festonin një fitore të madhe e cili erdhi në minutën e fundit të përballjes 2:3, tekniku italian është injoruar keq nga kapiteni Pierre Hojbjerg, dhe askush tash për tash nuk e di arsyen pse veproi danezi në atë mënyrë.

Conte iu afrua ta përqafoi derisa ai ia ktheu shpinën duke e lënë në një pozitë shumë të keqe strategun italian.

Për më shumë ndiqeni në VIDEO veprimin e futbollistit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme