Skandal: Ndërpritet ndeshja Gjilani – Ballkani, tifozët hyjnë në fushë, Frashëri dërgohet në spital

Prishtinë | 03 Pri 2022 | 16:06 | Nga Ekonomia Online

Ndeshja mes Gjilanit dhe Ballkani është ndërprerë kur kishin mbetur edhe pak momente deri në fund.

Enea Koliçi, portieri i Gjilanit barazoi shifrat në fund të takimit, ndërsa tifozët iu bashkuan festës.

Në fushë hynë edhe tifozët mysafirët, por intervenuan pjesëtarët e sigurimit dhe i larguan.

Stivi Frashëri mbeti i lënduar duket se nga kjo situatë.

Ai u dërgua me ndihmën e shpejt në spital.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme