Flasin avokatët e dy të dyshuarve të tjerë për vrasjen e Liridona Ademajt

Prishtinë | 03 Dhj 2023 | 10:34 | Nga Ekonomia Online

Avokatët të dyshuarve kanë dalur nga seanca që po mbahet ndaj Naim Murselit dhe dy të tjerëve për vrajsen e Liridona Ademajt, raporton Ekonomia Online.

Njëri nga avokatët për medie ka thënë se kanë paraqitur pretendimet e tyre dhe se tash pritet vendimi i gjykatës.

“Seanca dëgjimore, ne i paraqitem pretendimet tona, tash pritet vendimi”, ka thënë njëri nga avokatët.

Ndërsa mësohet se dy të dyshuarit, Granit Pllava dhe Kushtrim Kokalla janë mbrojtur në heshtje.

Të ngjashme