Trendi i çuditshëm në TikTok – gratë përdorin gjinjtë e tyre për të mbajtur enën për gatim

Prishtinë | 21 Qer 2022 | 17:18 | Nga Ekonomia Online

TikTok në përgjithësi njihet për trende interesante si dhe për truke të jetës së përditshme – por një trend gatimi i ri po merr një vëmendje të veçantë

Gratë me gjoks të madh në aplikacion po përdorin gjinjtë e tyre për të mbajtur enën duke mos veshur sytjena .

Disa prej tyre me gjinj të mëdhenj dukeshin të tronditura kur mësuan për aftësitë e tyre të reja sikurse përdoruesja @imanleilaa e cila nxitoi në dollapët e saj të kuzhinës për ta provuar se zbuloi se funksiononte.

@imanleilaa #stitch with @tonyscrots ♬ original sound – Iman Leila

Përgjigjja e Iman Leila-s ka filluar që atëherë të bëhet trend në aplikacion, duke fituar më shumë se 160,000 pëlqime dhe ka parë komente nga qindra përdorues të tjerë që ishin po aq të tronditur sa ajo.

Një përdoruese shkroi: “Të mijat do të zhyteshin në enë”.

@caitlynndunnn #duet with @imanleilaa ♬ original sound – Iman Leila

Një tjetër shkroi: “Nuk i kam mjetet për këtë”.

Të ngjashme