Gashi dhe Margariti vizitojnë Galerinë Kombëtare të Arteve në Shqipëri

Prishtinë | 09 Pri 2019 | 16:10 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, po vazhdon vizitën e tij në kryeqytetin e Shqipërisë, raporton Ekonomia Online.

Pas takimit dhe nënshkrimit të kalendarit kulturor mes Kosovës dhe Shqipërisë, Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi i shoqëruar nga ministrja e Kulturës së Shqipërisë, Elva Margariti kanë vazhduar aktivitetin në Galerinë Kombëtare të Arteve në Shqipëri, ku panë nga afër veprat e ekspozuara të artistëve në këtë galeri.

Të ngjashme