Policia: Valixhja e dyshimtë në Fier ishte bosh dhe e harruar nga një pastruese

Prishtinë | 03 Pri 2022 | 12:19 | Nga Ekonomia Online

Një valixhe u gjet e braktisur në qendër të Fierit dhe alarmoi policinë, por ishte bosh.

Policia rrethoi trotuarin pas njoftimit për valixhe të dyshimtë duke ndaluar qytetarët që t’i afrohen për të parë se çfarë ka ndodhur.

Ndërkohë u njoftuan ekspertët dhe xhenierët për të zbardhur se çfarë ka brenda valixhes.

Nga këqyrja e kamerave dhe verifikimeve nga shërbimet e Policisë, rezultoi se valixhja ishte bosh dhe ishte harruar nga një punonjëse e pastrimit të rrugëve

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme