Gexha-Bunjaku s’përgjigjet për mundësinë e dorëheqjes pas vrasjes në Gjinekologji

Prishtinë | 01 Dhj 2022 | 12:08 | Nga Gzim Mujaj Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ushtruesja e detyrës së Ministrisë se Shëndetësisë Dafina Gexha-Bunjaku, nuk ka pranuara të flasë para gazetarëve pas raportimit në Komisionin për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale, raporton Ekonomia Online.

Ajo është pyetur në lidhje me kërkesën e dorëheqjes për vrasjen që ka ndodhur mbrëmë në oborrin e Gjinekologjisë.

“Sot jemi duke folur për buxhetin”, tha ajo para mediave.

LEXONI EDHE:

Lexo më shumë:

Të ngjashme