Gjendet çifti i turistëve belg në Himarë

Prishtinë | 19 Pri 2019 | 11:33 | Nga Ekonomia Online

Gjendet çifti i turistëve nga Belgjika që kishte humbur kontaktet mbrëmjen e së enjtes në malet e Llogarasë në Vlorë.

Policia e Shqipërisë ka konfirmuar se turistët janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe tashmë janë duke bërë kamping në malin mbi fshatin Vuno të Himarës.

Ndërkohë turistët, identitetet e të cilëve nuk bëhet i ditur, mësohet se janë mbi moshën 55 vjeç.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme