Haradinaj arrin në Gjykatë (Foto)

Prishtinë | 06 Pri 2017 | 13:48 | Nga

Kanë mbetur edhe pak minuta deri në fillim të seancës gjyqësore të liderit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Në sallën ku do të zhvillohet seanca tashmë kanë filluar të mblidhen edhe qytetarë të shumtë të cilët kanë shkuar për të përkrahur Haradinajn dhe për të përcjellur gjithë seancën gjyqësore, raporton Indeksonline.

Ndryshe kjo është seanca e tretë gjyqësore në drejtim të Haradinajn, por në të cilën nuk pritet të merret vendimi përfundimtar.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme