Haradinaj: Fëmijët janë jeta jonë

Prishtinë | 01 Qer 2024 | 16:41 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka uruar fëmijëve kudo që janë Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve.

Haradinaj, përmes një shkrimi në ‘Facebook’, në një takim me fëmijët e Deçanit është shprehur se fëmijët janë jeta jonë, dashuria dhe motivi ynë për jetën.

“Fëmijët janë jeta jonë, dashuria jonë, motivi ynë për jetën. Të dashur fëmijë, gëzuar 1 Qershorin! Sot me fëmijët në Deçan!”, ka shkruar Haradinaj.

Të ngjashme