Heidi Klum tregon gjithçka në Karaibe

Prishtinë | 09 Gus 2016 | 22:44 | Nga

43 vjeçarja nga Gjermania po shfrytëzon stinën e nxehtë të verës për t’u relaksuar dhe për të marrë disa rreze dielli.

Bëhet fjalë për Heidi Klum, e cila këtë gjë po e bën në mënyrën më të mirë, duke u shfaqur kështu me forma shumë të mira trupore.

Duke shijuar plazhet e nxehta të Karaibeve Klum ka dëshmuar edhe një herë se mosha është vetëm një numër për të, pasi format e saj seksi janë me të vërtetë për t’u admiruar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme