Ish-presidentja Jahjaga takohet me Përparim Ramën

Prishtinë | 17 Dhj 2021 | 12:58 | Nga Ekonomia Online

Ish-presidentja Atifete Jahjaga përmes një postimi në facebook ka njoftuar se është takuar sot me kryetarin e Prishtinës, Përparim Ramën

Për këtë takim ka njoftuar vetë Jahjaga, e cila ka treguar se e ka uruar Ramën për postin.

“Një kafe miqësore me kryetarin e Prishtinës z. Perparim Rama. E urova për postin dhe i dëshirova punë të mbarë e të suksesshme në realizimin e programit të tij”, ka shkruar Jahjaga.

Të ngjashme