Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shkëmbejnë puthje pasionante me maskë veshur

Prishtinë | 14 Sht 2021 | 15:13 | Nga Ekonomia Online

Mbrëmjen e së hënës është mbajtur shfaqja më e madhe e modës, e cila mblodhi bashkë artistët më me zë botërorë. Mes tyre ka qenë dhe këngëtarja e famshme, Jennifer Lopez.

Ajo është shfaqur në tapetin e kuq, së bashku me partnerin e saj, Ben Affleck,

Dyshja mori gjithë vëmendjen me elegancën e tyre. Ndërkohë para aparateve fotografikë ata nuk hezituan që t’i dhuronin njëri-tjetrit edhe një puthje në buzë.

Edhe pse mbanin maska anti-Covid JLo dhe Ben treguan se sa të dashuruar janë me njëri-tjetrin.Reklamë

Kujtojmë se Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë ribashkuar edhe njëherë pas 17 vitesh ndarje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme