Jennifer Lopez nuk njeh moshë! Pozon me të brendshme

Prishtinë | 07 Mar 2023 | 10:19 | Nga Ekonomia Online

Fansat e Jennifer Lopez kanë shijuar setin e saj të fundit të fotove në Instagram që tregojnë se sa mirë duket ajo në moshën 53-vjeçare.

Marka italiane e veshjeve intime Intimissimi zgjodhi pak muaj më parë Jennifer Lopez, një nga figurat e famshme më të suksesshme si ambasadore globale të firmës.

Lopez ka mahnitur ndjekësit e saj në Instagram duke paralajmëruar koleksionin e ri që do të lansohet në treg, ku aktorja amerikane ka pozuar me një set të brendshmesh rozë, duke lënë një pamje spektakolare të figurës së saj.

Postimi u vërshua nga pëlqimet dhe ka arritur në 750,000 në pak orë.

Vlen të kujtojmë se markat e mëdha si Coach, Guess dhe L’Oreal Paris, kanë pasur Lopez si ambasador vitet e fundit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme