Konjufca pret në takim kryetaren e kuvendit të Sllovenisë, pastaj dalin në konferencë

Prishtinë | 01 Kor 2024 | 08:19 | Nga Ekonomia Online

Me kryetaren e kuvendit të Sllovenisë, Urska Klakocar Zupancic, sot do të takohet edhe kryekuvendari Glauk Konjufca.

Takimi do të nisë në ora 11:00 dhe pas takimit Konjuca dhe Zupancic do të mbajnë konferencë për media.

Njoftimi i plotë:

Agjenda e kryetarit Glauk Konjufca, për sot, 1 korrik 2024.

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, pret në takim kryetaren e Kuvendit të Sllovenisë, Urška Klakočar Zupančič.

Koha: 11:00

Vendi: Kabineti i Kryetarit

Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit.

Pas takimit, në orën 12:00 kryetarët Glauk Konjufca dhe Urška Klakočar Zupančič do të mbajnë konferencë për media.

Të ngjashme