Afërdita fjalë të zgjedhura për djalin e saj

Prishtinë | 16 Sht 2021 | 14:47 | Nga Ekonomia Online

Muaj më parë modelja Aferdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakup Kindl u bënë prindër për herë të parë.

Ata u bënë prindër të një djali, të cilin e pagëzuan me emrin Sky Blue Kindl.

Sot për çifti ka arsye për të festuar.

Djali i tyre mbush gjashtë muaj jetë, e pikërisht sot Aferdita i ka kushtuar një dedikim atij.

“6 muaj më parë ti erdhe për të më treguar mua çfarë është dashuria e vërtetë”.

“Ti je duke u rritur aq shpejt zogu i nënes, urime 6 mujori,” shkroi Aferdita.

Të ngjashme