Agnesa Vuthaj shpenzoi shumë marramendëse vetëm për ‘look’, kaq kushtoi një veshje e saj

Prishtinë | 24 Nën 2020 | 14:42 | Nga Ekonomia Online

Agnesa Vuthaj është njëra ndër vajzat më të ndjekura në rrjetin social Instagram.

Ajo shpesh herë përflitet edhe për jetën e saj private, ndërkaq ajo për këtë pjesë është shumë e rezervuar.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram poston foto shumë të bukura ku tërheq vazhdimisht vëmendjen me pozat e saja, stilin e saj, e dukjen që gjithmonë duket e kuruar deri në detaje të fundit.

Në njërën prej fotove të fundit, ish-missi ka pozuar e veshur me një pallto nga “Louis Vuitton” dhe një çantë “Hermes”.

Faqja “What They Wearin” në Instagram ka zbukuar shifrën e plotë të veshjes së Agnesës, e cila ka çuditur të gjithë me shifrën e shpenzuar.

Palltoja që ajo ka veshur është nga Louis Vuitton i kushtoi (3,600€), çanta Hermes Crocodile Mini Kelly 2 (36,500€), syzet Linda Farroë (1,105€) dhe ora Rolex modeli Lady DateJust 28 (10,300€).

Në total kap shifrën e më shumë se 50 mijë eurove.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme