Ajo e bën më seksi sportin e golfit

Prishtinë | 08 Tet 2021 | 21:27 | Nga Ekonomia Online

Ajo është golfistja më seksi në botë. Amerikania Paige Spiranac luajti për herë të parë golf në nivel profesional në vitin 2015, duke fituar më pas shumë trofe.

Bukuroshja 28 vjeçare e ka treguar dashurinë për golfin gjithmonë, sakaq një gjë të tillë mund ta dallojmë edhe nga postimet që bën në rrjetet sociale.Spiranac është tejet seksi dhe ka tërhequr vëmendjen e shumë fansave. Në rrjetin social Instagram numëron jo pak por 3.2 milionë folloëers, ndërsa ndjek 624 persona.

Të ngjashme