Almeda e gjen nusen për djalin, është vajza e këngëtarit të njohur kosovar

Prishtinë | 10 Sht 2021 | 15:35 | Nga Ekonomia Online

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayışman vendosën t’i kalojnë pushimet verore në Jug të Shqipërisë. Çifti ka publikuar fotografi të ndryshme nga pushimet e tyre.

Gjatë qëndrimit në Shqipëri Almeda dhe Tolgahan janë bërë bashkë me çiftin e njohur, Ledri Vulën dhe Sara Hoxhën.

Modelja, në llogarinë e saj në “Instagram”, ka postuar një fotografi nga takimi i djalit të saj me vajzën e tyre, Poem Vula.

“E gjetëm nusen ne. Efehan & E bukura Poem,” shkroi ajo me humor, krahas fotografisë duke i etiketuar Ledrin dhe Sarën.

Të ngjashme