Ana flet edhe njëherë për Arjonin: Nëse do më ngacmonte seksualisht do dilja me parulla

Prishtinë | 10 Jan 2021 | 16:17 | Nga Ekonomia Online

Ish-konkurrentja e Përputhen, Ana, ka dhënë detaje nga jeta e saj.

Ajo u shpreh shumë e fyer në lidhje me veprimin e Arjonit, ku theksoi se është në proces gjyqësor.

Në lidhje me pyetjen se si do të reagonte nëse do të ndihej e ngacmuar seksualisht ajo tha se do të dilte e parrulla duke e treguar atë që mund t’i ndodhte.

“Unë jam ndjerë e fyer shumë keq, ashtu si çdo femër. Nëse do të ndodhte që të më ngacmonin seksualisht do të dilja me parulla se më ndodhi kjo gjë dhe pikë. Po të hedh unë gurin e parë do ta bënin dhe shumë pas meje. Unë jam në një proces gjyqësor dhe s’më lejohet fare të flas për këtë temë”, tha Ana në emisionin “Trotuar”.

Të ngjashme