Arbenita Ismajli thekson linjat trupore me veshjen elegante

Prishtinë | 25 Sht 2020 | 09:46 | Nga Ekonomia Online

Arbenita Ismajli vazhdon të mbetet ndër modelet më të komentuara në estradën shqiptare.

Një gjë e tillë vjen për shkak të bukurisë dhe linjave trupore, për të cilat ajo kujdeset në mënyrë të detajshme.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, Arbenita është shfaqur mahnitëse me veshjen elegante.

Me një fustan ngjyrë bezhë, asaj i janë theksuar tiparet e bujshme trupore, teksa merrte poza para kamerës.

Flokët kësaj radhe i ka larguar nga fytyra duke i vendosur mbrapa, ndërsa për makijazh ajo ka vendosur ngjyra të lehta.

Në fotografinë e dytë ajo shihet e ulur në një divan, teksa i theksohej gjoksi i formësuar.

Theksojmë se disa imazhe të modeles kanë qarkulluar në rrjet, pasi aludohet se ajo i është nënshtruar ndërhyrjeve estetike.

Të ngjashme