Bashkëshortja e “James Bondit” pranon se nuk dëshiron më fëmijë

Prishtinë | 05 Dhj 2018 | 16:47 | Nga Ekonomia Online

Rachel Weisz ka konfirmuar se nuk do të ketë më fëmijë me bashkëshortin e saj Daniel Craig, tre muaj pasi mirëpritën fëmijën e tyre të parë.

Aktorja britanike – që ka djalin 12 vjeçar me Darren Aronofskyn, lindi vajzën me aktorin 50-vjeçar në fund të muajit gusht, por në moshën 48-vjeçare ajo e ndjen se ka kaluar periudhën për fëmijën e tretë.

“E di se nuk do të ketë një tjetër [fëmijë]”, ka thënë aktorja për gazetën “The Mirror”. “Kur linda djalin mendova se do të kisha edhe dy apo tre fëmijë”.

“Por saktësia e jetës së re dhe familjes do të thotë se tani jam më e pjekur dhe më e moshuar. Djali ishte mrekulli dhe përvojë e pabesueshme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme