BBC “tallet” pak me Ronelën

Prishtinë | 10 Maj 2022 | 22:51 | Nga Ekonomia Online

Televizioni i njohur britanik është tallur paksa me Ronela Hajatin

Në një moment gjatë prezantimit të saj Ronela vallëzon duke rrotulluar kokën e saj dhe kjo duket se i ka rënë në sy gjigantit publik britanik.

“Kur taksi vjen në 5 dhe ju ende keni nevojë t’i thani flokët e juaja. #Albania #Eurovision”, ka shkruar BBC 3 në Twitter.

Përndryshe, Shqipëria u paraqit e para në natën gjysmëfinale të Eurovision. Nga kjo gjysmëfinale pritet që të kalojnë 10 shtete. /GazetaExpress/

Të ngjashme