Beatrix Ramosaj plot energji (Foto)

Prishtinë | 13 Dhj 2019 | 00:39 | Nga Ekonomia Online

Beatrix Ramosaj është një ndër femrat shqiptare më të komentuara në rrjetet sociale dhe mediat rozë.

Këngëtarja e njohur shpeshherë tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj në profilin e “Instagram”, aty ku nuk mungojnë fotot provokuese.

E kështu ka bërë edhe një ditë më parë, teksa ka publikuar një imazh ku shfaqet shumë seksi. Madje Beatrix shfaqet edhe provokuese, ku ka nxjerrë në pah gjoksin madje ka vendosur edhe dorën tek pjesa e dekoltesë.

“Energji”, shkruan këngëtarja krahas fotos e cila menjëherë mori me mijëra pëlqime dhe qindra komente.

View this post on Instagram

energy ⚡️ @revolve #revolveme

A post shared by 𝖳𝗋𝗂𝗑𝗂𝖾 ♥ (@beatrixramosaj) on

Të ngjashme