Bebe Rexha dhe Doja Cat së shpejti lansojnë këngën “Baby I’m Jealous”, fotografohen me veshje ekstravagante

Prishtinë | 25 Sht 2020 | 09:19 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, së shpejti do të publikojë këngën e re në bashkëpunim me Doja Cat.

“Baby I’m Jealous” titullohet kënga për të cilën kanë filluar xhirimet e klipit disa ditë më parë, shkruan Daily Mail.

Dyshja janë parë gjatë të mërkurës në rrugët e Los Angeles, ndërsa ishin veshur në mënyrë ekstravagante.

Tek Bebe dominonte më shumë ngjyra e hirit me shkëlqim, ndërsa nën xhaketë i vëreheshin flokët e kuqe.

Sa i përket veshjes së Doja Cat, ajo kishte vendosur që të jetë më me shumë ngjyra, teksa kishte bërë makijazh të rëndë.

Rreth artisteve qëndronte edhe stafi për realizimin e projektit, kur shumica prej tyre shiheshin me maska mbrojtëse. 

Të ngjashme