Blero dhe Hikmete Ahmetaj sjellin këngën e re “T’kam dasht”

Prishtinë | 20 Qer 2021 | 16:49 | Nga Ekonomia Online

Artisti i njohur shqiptar, Blero, ka prezantuar sot (e diel) projektin e ri muzikor.

“T’kam dasht” mban titullin kënga e re, të cilën e ka sjell në bashkëpunim me artisten Hikmete Ahmetaj.

Projekti është kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale, ndërsa artistët vijnë me paraqitje atraktive.

Tektin e ka shkruar Chipsi, ky i fundit njëherësh në bashkëpunim me Bleron e kanë realizuar edhe muzikën.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme