Çka i bëri bashkë Era Istrefin e Don Xhonin

Prishtinë | 26 Sht 2022 | 16:56 | Nga Ekonomia Online

Era dhe Don Xhon nuk është një kombinim që se keni dëgjuar këto kohë.

Në rrjete, kanë qarkulluar pamje të dyshes bashkë, pa u ditur më shumë mbi arsyet që i kanë bashkuar.

E ato, lidhen me muzikën!

Prive mëson se dy artistët e njohur i kanë bashkuar forcat në një duet.

Kjo këngë tashmë vetëm se është përfunduar me gjithë videoklip.

Burimet tona precizojnë se plani fillestar ka qenë që projekti të publikohet përgjatë verës, mirëpo është spostuar për në vjeshtë.

Mësohet se ky bashkëpunim vjen shumë shpejt, në çështje ditësh, apo maksimumi një javë.

Ata e kanë mbajtur goxha mirë sekretin për të ruajtur efektin e befasisë për këtë projekt, i cili u paralajmërua apo jo paraprakisht, vëmendjen dhe suksesin e ka të sigurtë.

Të ngjashme