Çka punoi Robert Berisha para se të bëhej VIP?

Prishtinë | 01 Dhj 2016 | 14:22 | Nga

Robert Berisha deri vonë është njohur si bashkëshorti i këngëtares Nora Istrefi.

Por, tash ai po ndërton edhe një karrierë të suksesshme prej këngëtarit.

Ai në një intervistë për Reload të RTV Dukagjinit se deri në fund të vitit do të sjell dy këngë të reja.

Berisha gjithashtu ka zbuluar edhe profesionin e parë para se të bëhet personazh i njohur.

Për më tepër ndiqeni intervistën e plotë të Robert Berishës, ku ka zbuluar edhe disa të pathëna dhe risi rreth karrierës.

 

https://www.youtube.com/watch?v=gnEs8Oh1TBU

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme