Dafina Zeqiri vjen me pamje ndryshe

Prishtinë | 16 Nën 2020 | 19:20 | Nga Ekonomia Online

Dafina Zeqiri është njëra ndër këngëtaret më “in” të momentit, kjo për shkak punës së saj, stilit të veçantë që këngëtarja ka e shumëçka tjetër, shkruan Express Rozë.

Ajo si duket nuk e ka ndërmend të ndalet, Dafina së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re që si gjithmonë ka rezultuar shumë e suksesshme duke u shoqëruar me miliona klimike në youtube.

Dafina vazhdimisht shfaqet me look të ri, kështu duke u paraqitur gjithmonë interesante dhe me shumë stil, sidomos stilin e flokëve këngëtarja e ka vazhdimisht ndryshe, varësisht nga trendi.

Gjatë kësaj kohe trend ishin balluket, dhe si mund t’i ikte kjo këngëtares?!

Ajo së fundmi në llogarinë e saj në instagram ka postuar disa video ku shfaqet me balluke dhe me flokë të shkurta.

Për më shumë, shikoni videon më poshtë:


https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2020/11/video-1605542868.mp4

Të ngjashme