Djalë apo vajzë? Rozana Radi flet për herë të parë për pritjen e ëmbël

Prishtinë | 12 Shk 2019 | 09:16 | Nga Ekonomia Online

Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram, së fundmi këngëtarja Rozana Radi i është përgjigjur pyetjeve kurioze të ndjekësve si dhe ka rrëfyer si rrallëherë mendimet e saj të sinqerta në lidhje me pritjen e një fëmije.

E pyetur nga një ndjekës nëse dëshiron që fëmija i saj i parë të jetë djalë apo vajzë, Rozana ka treguar se këtë dëshiron t’ja lërë në dorë Zotit.

“Janë punët e Zotit, nuk kam patur kurrë preferenca tek gjinia e të vegjëlve”- ka rrëfyer ajo.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme