Donaldi bën deklaratën e papritur: Nuk rikthehem as për Beatrixën

Prishtinë | 21 Jan 2022 | 08:56 | Nga Ekonomia Online

Banori ka befasuar teksa fliste me partneren e tij.

Donaldi tha se do e shqyejë biletën kthyese.

Banori i shumë komentuar i ‘Big Brother VIP’, u deklarua se nëse largohet një herë nga shtëpia nuk do riktheher për një arsye.

Nëse eliminohet njëherë, Donaldi tha se nuk rikthehet me faktin se sipas tij atë nuk e do publiku.

“Nëse dal nuk kthehem më”, tha Donaldi, teksa Beatrix e pyet: “As për mua”, “Jo sepse nuk më do publiku këtu, me ty do e vazhdojë jashtë”, tha ai, shkruan lajmi.net.

Ndryshe, Donaldi është në nominim për tu eliminuar nga shtëpia, bashkë me Einxhel dhe Trixa.

Të ngjashme