Dua Lipa me urim të veçantë për festën e Fitër Bajramit

Prishtinë | 24 Maj 2020 | 20:04 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, nuk ka harruar të urojë festën e Fitër e Bajramit për të gjithë fansat e saj.


Bukuroshja, e cila numëron ndjekës të shumtë në Instagram, zgjodhi fjalë të veçanta për këtë festë madhëshore.

“Urime festën e Bajramit për familjen time, shoqërinë dhe të gjithë ata që festojnë”, ka qenë urimi i artistes 24-vjeçare.

Ajo është izoluar në shtëpinë e saj në Londër, ndërsa këtë periudhë e ka kaluar me familjen dhe të dashurin e saj, modelin Anwar Hadid.

Të njëjtit po e shijojnë në masë të madhe këtë lidhje dhe muajin e ardhshëm festojnë njëvjetorin e romancës së tyre.


Të ngjashme