Në pritje të ëmbël, Sara Gjordeni pëson ndryshimin drastik në pamje. Ja si duket modelja me “look-un” e ri

Prishtinë | 13 Maj 2024 | 15:10 | Nga Ekonomia Online

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Sara Gjordeni ka pësuar një ndryshim drastik në pamje.

Modelja e cila është në pritje të ëmbël, nga brune i ka lyer flokët në bjonde dhe duket se i shkojnë shumë.

Duket qartë që Sarës i ka rënë edhe nuri i shtatzënisë duke i shtuar bukurinë modeles.

Kujtojmë që ajo dhe Bardhi Idrizi së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë, dhe çifti mezi po presin që të mbajnë në dorë fëmijën e tyre.

Dyshja u njohën dhe u dashuruan në shtëpinë e “BBV”, ndërsa e vazhduar lidhjen e tyre edhe pas daljes nga ky reality show.

Tashmë së shpejti familjes së tyre të vogël do ti bashkohet një anëtar i ri që do të gëzojë dy familjet e tyre.

Të ngjashme