Dua Lipa pushime dhe puthje në Malibu

Prishtinë | 25 Gus 2019 | 12:23 | Nga Ekonomia Online

Tash e sa ditë Dua Lipa gjendet me për festën e ditëlindjes me të dashurin në e saj në Malibu.


Këngëtarja e njohur, Dua Lipa, dhe i dashuri i saj, Anwar Hadid, janë duke vazhduar festën e ditëlindjes së saj.

Sipas People çifti i njohur është për pushime në Malibu duke vazhduar festën e së enjtes ku Dua i bëri 24 vjet.

Në një fotografi të publikuar në media shihet Lipa duke u puthur me të dashurin, ata duket se janë më të dashuruar se ndonjëherë më parë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme