E fejuara e Rashicës në veshje sportive, tregon linjat e përsosura

Prishtinë | 21 Gus 2019 | 13:45 | Nga Ekonomia Online

E fejuara e futbollistit të Kombëtares së Kosovës, Milot Rashicës, Belkiz Kera javët e fundit ka qenë mjaft e pranishme në mediat rozë.

Ajo në fillim të muajit gusht ka organizuar festën e beqarisë, nga e cila ka publikuar imazhe tejet të bukura për ndjekësit e saj të shumtë në rrjete sociale.

Belkizi aktive po vazhdon të jetë ende në Instagram, ku numëron 27 mijë e 800 ndjekës.

Ajo ka publikuar dy imazhe të bukura, në të cilat shihet me veshje sportive. Me flokë të lëshuara dhe syza të bukura, Belkizi duket mjaft tërheqëse me veshje sportive.

View this post on Instagram

@milotrashica7 💙

A post shared by BELKIZ KERA RASHICA (@belkiz_kera) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by BELKIZ KERA RASHICA (@belkiz_kera) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by BELKIZ KERA RASHICA (@belkiz_kera) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme