E përdhunojnë në koncert, vajza hedh në gjyq Drake dhe Future

Prishtinë | 14 Gus 2017 | 16:59 | Nga

Një vajzë ka hedhur në gjyq dy reperët e njohur Drake dhe Future pasi u përdhunua në një prej koncerteve të tyre.

Vajza, që preferon të ruajë identitetin tregon se u mashtrua nga një djalë, i cili do ta çonte për të takuar reperët në prapaskenë.

Pas kësaj, ai ka abuzuar seksualisht me të.

Kështu, 28-vjetorja ka denoncuar yjet duke i kërkuar 25 milionë dollarë sepse i kanë shkaktuar dëm fizik dhe psikologjik.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme