Era Istrefi merr vëmendje me paraqitjen atraktive në videon e ndarë me ndjekësit

Prishtinë | 07 Pri 2020 | 16:04 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, kohëve të fundit është bërë goxha aktive në rrjetet sociale pasi mungoi për një kohë.

Ajo ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme, teksa nuk i mungojnë as pozat e lëvizjet provokuese në koleksionin e saj.

Në këtë kohë pandemie globale, biondja ka ndarë me ndjekësit një video atraktive duke vënë në pah linjat e saj.

Nga dhoma e saj, Era vjen në formë të mahnitshme me paraqitjen e saj para 1.5 milion ndjekësve që numëron në Instagram.

25-vjeçarja tashmë shquhet për fizikun atraktiv dhe kjo ka bërë që gjithnjë të jetë në fokus të faqeve rozë.

Këngëtarja me famë ndërkombëtare aktualisht është duke e shijuar suksesin e projektit të saj më të ri “No Maybes” në bashkëpunim me Arash dhe DJ Ilkay Sencan. 

Të ngjashme